Kontaktujte nás: +420736611270 | info@montecentrum.cz

Montessori mateřské centrum

Pro děti od 1 roku do 6 let

barbora Hlásková

IMG_7645.jpg

Kdo jsem? 

Pocházím z velké rodiny, kde bylo pořád potřeba hlídat nějaké děti. A hodně mě to od malička bavilo. Od 15 let jsem pak hlídala děti různě v rodinách. Vystudovala jsem střední pedagogickou školu. Pak jsem pracovala 2 roky v mateřské školce, kde jsem druhý rok vedla jednu pobočku (forma dětské skupiny). Aktuálně dokončuji akreditovaný kurz - Montessori pro 3 - 6 let. 

Co nabízím?

Když jsem vyrostla, přemýšlela jsem, podle čeho jsem se jako dítě někde cítila dobře a kde jsem to nedávala. Byla jsem úzkostnější dítě. Nebylo snadné mě dát někam na hlídání. Proto mám velké pochopení pro děti, které se teprve učí pobytu mezi dětmi bez rodičů. Myslím, že hlavním klíčem je vytvoření bezpečného  prostředí, kde se děti budou cítit opravdu přijaty, kde je budou brát vážně a pomohou jim řešit všechny situace, kde budou prožívat radost, budou chtít objevovat svět, zažívat legraci a hrát si. A právě takové prostředí chci vytvořit pro Vaše děti.

Jaký mám přístup k dětem?

Velice se mi líbí Montessori přístupy. Děti vedu láskyplně k samostatnosti a odpovědnosti. Učím je tvořit a dodržovat dohody. Využívám hravé přístupy. Pomáhám dětem, aby samy nacházely řešení situací. Můj cíl je děti provázet jejich životem a být tu pro ně jako průvodce.


Jak se dostanete do MONTECENTRA?


Z metra „A“ Dejvická

 cca 10 min pěšky,

jít kousek po Evropské, před Střední pedagogickou školou odbočit doleva do ulice Gymnasijní a za viaduktem doprava nahoru po schodech, příp. za viaduktem jít rovně nahoru ulicí Slunná, poté první odbočka doprava do ulice Dělostřelecká a poté druhá odbočka doprava a již jste před vilou.  


Z tramvajové zastávky Vozovna Střešovice

cca 8 min pěšky,

jít ulicí Cukrovarnická, poté odbočit druhou doprava do ulice Slunná, jít dolů, přejít ulici Na Ořechovce a na další křižovatce odbočit doleva do ulice Dělostřelecká, poté druhá odbočka doprava a již jste před vilou.


Autem

Parkování v ulici

přes aplikaci Parkování Praha za cenu 60 Kč/hod a nebo v ulici Dělostřelecká, kde je i smíšená zóna, tudíž i levnější parkování.

 Otevírací doba

PO: 8:30 - 12:00

ÚT - ČT: 8:00 - 17:00

PÁ - NE: Dle domluvy